Viesu māja

Meklējat atpūtu tuvāk dabai, jāizklaidē bērni? Pēc laimīgas, bet nogurdiņošas dienas mēs gaidīsim Jūs mūsu viesu mājā. Vakariņas varēsiet ieturēt blakusesošajā restorānā, kafejnīcā “Zemnieka cienasts”.

Ēka celta pagājušā gadsimta 20.-tajos gados un tajā vēl pirms dažiem gadiem mita ģimene. Pēc rekonstrukcijas tajā izvietojies viesu nams. Ap māju kuplo vecs ābeļdārzs, kurā vasarā var atrast pavēni viesi, kurus uzrunā klusums un putnu balsis. Divvientulībai ar grāmatu varēsiet izvēlēties kādu grāmatu no “Hotel Senlīču” grāmatu plaukta. Terasē pie kafijas krūzītes varēsiet iepazīties ar tuvējās apkārtnes vēsturisko notikumu aprakstiem un pamielot acis ar veciem attēliem – Jelgavas cukurfabriku, ķieģeļcepli, plūdiem u.c.

Labiekārtotie numuriņi gaidīs pēc mierīgas pastaigas gar upītes krastiem vai brauciena ar kuģīti “Frīda”. Katrs numuriņš gaida tieši savu klientu. Lai pēc nogurdinošas dienas bērniem būtu vieglāk aizmigt (un, ja nu pēkšņi pats mīļākais guļamzvēriņš ir aizmirsies mājās)  – viesu māja piedāvā katram bērņukam  “Hotel Senlīču” plīša mīļdzīvnieciņu paņemšanai līdzi gultā.

Dažreiz arī pieaugušajam grūti aizmigt – piedāvājam ieskatīties mūsu grāmatu skapī – varbūt atradīsies aizraujoša lasāmviela, bet varbūt varēsiet atrast ko tādu, kas ātri ieaijās miegā.  Putnu dziesmas aiz loga vecajā ābeļdārzā gan varam solīt visu vasaras sezonu.

Blakusesošais atrakciju laukums, upe un citi piedāvājumi iespējams aizraus tik ļoti, ka paliksiet pie mums vēl kādu nakti, lai rasainajā ābeļdārzā sagaidītu saullēktu.

Brokastis iespējams pieteikt – blakusesošajā ģimenes kafejnīcā “Zemnieka cienasts” priecāsies Jūs apkalpot no 8 00.